O nas

Hostel Września zapewni naszym gościom wygodny wypoczynek w samym centrum Polski. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem na rzecz naszych klientów. Zapewniamy noclegi w przyjaznych i komfortowych warunkach i przystępnych cenach.

Hostel Września znajduję się w centrum miasta Września, przy autostradzie oraz głównych trasach krajowych, nieopodal stacji PKS i PKP. Zapewniamy przyjemną atmosferę w czasie całego pobytu, ponieważ klient hostelu powinien czuć się jak przyjaciel właścicieli.

Oprócz usług noclegowych w ofercie znajdują się takie usługi jak:

  • całodobowa recepcja,
  • profesjonalna obsługa,
  • miejsce parkingowe przy hostelu

oraz wszelkie działania związane z pobytem gości m.in. :

  •  pomoc w rezerwacji biletów na imprezy oraz pociągi i samoloty,
  • rezerwacje stolików w barach i restauracjach.

Hostel współpracuje z firmą cateringową, która będzie dostarczała posiłki w miarę potrzeb zgłaszanych przez gości. Oferta hostelu jest skierowana dla osób przyjeżdżających na szkolenia, rodzin z dziećmi, pracowników firm, ludzi młodych oraz turystów.

Wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, stoliki nocne oraz szafy na ubrania. Dostępna jest również kompletnie wyposażona przestronna kuchnia (kawa, herbata w cenie)

Do dyspozycji gości posiadamy dwie łazienki wyposażone w prysznic, umywalkę, ubikacje, lustro oraz inne drobne dodatki, jak: wieszaki na ręczniki, półki, ręczniki papierowe oraz mydło w płynie. Każdy gość wraz zakwaterowaniem otrzyma oprócz świeżej pościeli komplet ręczników.

Posiadamy również przechowalnię bagaży. Możliwość skorzystania z żelazka i suszarki do włosów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.